Birlikte Çalışmaktan Gurur Duyduğumuz Bazı Markalar

İngiltere ve Amerika başta olmak üzere 24 farklı ülkeden, alanında lider firmalarla çalışıyor ve aynı zamanda gelecek vaadeden startuplara da destek olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Dünya Markalarıyla Çalışıyoruz

Johnson & Johnson

60 ülkede, yaklaşık 125,000’den fazla çalışanı ile faaliyet gösteren ve aynı zamanda dünyanın en geniş ürün yelpazesine sahip üreticisi konumunda yer alan Johnson & Johnson’ın bünyesinde bulunan markalardan Clean&Clear ve Regaine için tüm sosyal medya platformları ile uyumlu reklam filmleri hazırladık.

Yenilikçi Startupları Destekliyoruz

Genesis DNA

Kuruluşundan itibaren birlikte çalıştığımız İngiltere merkezli Genesis DNA, stres seviyenizi, kalp hastalığı riskinizi, yeteneklerinizi ve birçok keşfedilmeyeni ortaya çıkaracak yenilikçi DNA testlerini bünyesinde barındırıyor. Genetik haritanıza göre hayatınızı şekillendirmenize olanak sağlayan Genesis DNA için güçlü bir marka kimliği oluşturduk. Birlikte çalıştığımız süre boyunca logo ve kurumsal kimlik tasarımı, DNA kiti ambalaj tasarımı, websitesi, arama motoru optimizasyonu, kurumsal tanıtım filmi ve DNA testlerini anlatan kısa animasyon filmler hazırladık.

Kaia Mar London

PETA onaylı startup şirketi Kaia Mar London’ın ürettiği kaktüs derisinden yapılmış vegan çantalar için tasarlanan ve plastik geri dönüşüm malzemelerinden elde edilen değiştirilebilir kayışlara desenlerimizle hayat verdik.

Eğitim Projelerine Önem Veriyoruz

Patern Eğitim

“Eğitim Evrensel, Öğrenme Bireyseldir.” Sloganı ile, eğitim-öğretim süreçlerine yenilikçi ve bilimsel bakış açısıyla bakan, Türkiye’nin önemli eğitim ve yönetim uzmanları tarafından kurulan bir butik kurs, öğrenme merkezi olan Patern’in kurumsal kimlik tasarımını ve web sitesini oluşturduk. Sosyal medya için hazırladığımız reklamlar ile kaliteli eğitimin daha büyük kitlelelere ulaşmasında rol oynadık.

Kutlamaları Seviyoruz

White Heather

White Heather Blended Scotch Whisky, 21.yılına özel şişe tasarımı ve ustalıkla hazırlanmış nadir aromasıyla sizlerle! İçerisinde %53 Tahıl %47 Malt Viski bulunduran bu özel serinin tanıtımını yapmak bizim için büyük bir “ŞEREF”!

Müziği Çok Seviyoruz

Brad Butcher

İki kez Altın Gitar Ödülü kazanan Avustralyalı şarkıcı Brad Butcher’ın “Cutting Peoples Grass” adlı single çalışmasının animasyon müzik klibini hazırladık.

Matt Warren

İngiliz country müzik sanatçısı Matt Warren’ın “Did you Think” adlı single çalışmasının animasyon müzik klibini hazırladık.

contact-section